Značka BRAMAC se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty

Myšlenka střešního systému se prolíná celou produktovou nabídkou společnosti BRAMAC – nabídnout zákazníkům inteligentní a perspektivní řešení komplexního střešního systému.

Nabízíme pouze osvědčené, spolehlivé a kvalitní produkty společně s propracovanými službami a servisem pro zákazníky. Všechny součásti střešního systému jsou navrženy tak, aby byly použitelné jednoduše a bez problémů. Komponenty do sebe zapadají a dají se kombinovat. Naše výrobky jsou snadno použitelné, vše je srozumitelné pro zákazníky i partnery. Cílem firmy BRAMAC je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb. Příslušnost ke světovému koncernu a využívání nejmodernějších technologií umožňuje přinést zákazníkům výrobky odpovídající aktuálním trendům v nejvyšší kvalitě.

Současně dává zákazníkům jistotu dlouhodobé stability a plnění poskytovaných záruk. „Kvalita a servis“ jsou filozofií firmy od samého začátku. Stále hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů, abychom naplnili všechna oprávněná očekávání našich zákazníků. Inteligentní střecha BRAMAC nabízí řešení všech důležitých funkcí střešního pláště: ochrana, tepelná izolace, úspora energie, optimální tepelné klima.

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Bramac STAR přináší zákazníkům zcela novou kvalitu a ochranu. Tuto technologii můžete vidět v Centru vzorových domů v Nehvizdech u Prahy. Více naleznete na www.cvzd.cz