KM Beta a.s. byla založena v listopadu 1996, ve své činnosti navázala na produkci svých předchůdců

Specializuje se na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a nově i suchých malových směsí.

Společnost své produkty vyrábí v pěti výrobních závodech ve Bzenci-Přívoze, Kyjově a v Hodoníně. Výroba betonové střešní krytiny má silnou tradici sahající do roku 1983, kdy byla ve Bzenci - Přívoze poprvé zahájena průmyslová výroba betonové střešní krytiny v České republice.

Současně dává zákazníkům jistotu dlouhodobé stability a plnění poskytovaných záruk. „Kvalita a servis“ jsou filozofií firmy od samého začátku. Stále hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů, abychom naplnili všechna oprávněná očekávání našich zákazníků. Inteligentní střecha BRAMAC nabízí řešení všech důležitých funkcí střešního pláště: ochrana, tepelná izolace, úspora energie, optimální tepelné klima.

Tašky firmy KM Beta a.s. patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem. Vápenopískové zdicí prvky se vyrábějí ve Bzenci již od roku 1912a v poslední době se tento moderní systém stává velmi oblíbený, vzhledem k prokazatelným úsporám při užívaní jednotlivých staveb. Výroba pálených zdicích prvků má tradici přesahující 150 let a nabízí zákazníkům kvalitní a léty ověřený systém včetně skládaných stropů. Ve výrobním závodě v Hodoníně se nyní vyrábí jak stropní vložky Miako tak stále oblíbené stropní vložky Hurdis.

KM BETA ROTA je hladká rovná taška se sníženou vodní drážkou dvojitou a patním žebrováním. Inovací užitných a technických vlastností, včetně nabídky oblíbeného plochého profilu tašky se třemi barvami povrchové úpravy, je KMB ROTA žádanou moderní krytinou. Více o tašce