Asistentka obchodu Žďár n.S.

Úspěšná, rychle rostoucí společnost provozující již 5 prodejen na Vysočině hledá dravého kolegu/kolegyni na pozici asistentka obchodu!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • příprava nabídek, zpracování traťových zakázek, tvorba objednávek pro zákazníka
  • příjem poptávek, kalkulace cen
  • poptávání zboží, cen a dopravy
  • komunikace se zákazníkem v rámci jeho potřeb
  • odvíjení kompletních obchodních případů

  • administrativní podpora obchodního týmu

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání

  • nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, atd.)
  • komunikační i organizační schopnosti
  • příjemné vystupování vůči zákazníkům a kolegům
  • znalost stavebních materiálů nebo ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem
  • řidičský průkaz B

CO VÁM NABÍZÍME

  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity tj. stravenky a vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení vzio
  • služební telefon
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

  • pracoviště Žďár nad Sázavou

Ozveme se Vám obratem!

V pořádku