Specialista náboru

Úspěšná, rychle rostoucí společnost provozující již 5 prodejen na Vysočině hledá dravého kolegu/kolegyni na pozici Specialista náboru!

Hledáte zajímavou, různorodou a flexibilní práci?
Pracujete rádi s lidmi a baví vás komunikace?
Máte zkušenosti z HR?
Pokud jste odpověděli 3x ANO, čtete dál!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • strategie náboru, aktivní hledání cest k získání kandidátů na specifické pozice
  • aktivní vyhledávání a kontaktování kandidátů
  • zpracování a vytváření atraktivní inzerce
  • samostatné vedení a řízení výběrových řízení a nábor vhodných uchazečů
  • vedení databáze uchazečů
  • odpovědnost za dosažení stanovených cílů, pravidelné reportování nadřízenému

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • prokazatelné zkušenosti z oblasti výběru a náboru zaměstnanců
  • aktivní znalost využívání sociálních sítí jako nástroje náboru (Facebook, LinkedIn)
  • zkušenosti v oboru ( není podmínkou )
  • samostatný a aktivní přístup k práci a kreativitu v řešení jednotlivých projektů, iniciativnost
  • výborné komunikační a argumentační dovednosti
  • energická a dravá osobnost s obchodním duchem

CO VÁM NABÍZÍME

  • velmi dobré zázemí úspěšné menší firmy
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • samostatnou a odpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
  • možnost seberealizace
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a kariernímu růstu
  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a dovednostem (odpovídající fix a velmi zajímavé bonusy )
  • plný nebo poloviční úvazek, možnost externí spolupráce
  • místo práce Žďár nad Sázavou nebo Hlinsko
  • nástup ihned

Ozveme se Vám obratem!