Skladník brigádník Hlinsko

Úspěšná, rychle rostoucí společnost provozující již 5 prodejen na Vysočině hledá dravého kolegu/kolegyni na pozici SKLADNÍK BRIGÁDNÍK!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • příjem a výdej stavebního materiálu

  • obsluha a komunikace se zákazníky

  • kontrola správnosti uskladnění zboží

  • zodpovědnost za řádně označené zboží

  • fyzická péče o sklad a plochy skladu

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • min. vyučen bez maturity
  • znalost stavebních materiálů výhodou
  • zodpovědnou, pozitivní, komunikativní a pracovitou osobnost
  • samostatnost, manuální zručnost
  • časově flexibilní

CO VÁM NABÍZÍME

  • motivující finanční ohodnocenítechnické a obchodní zaškolení

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů

  • možnost profesního růstu

  • dohoda o provedení práce

  • nástup možný ihned

  • pracoviště Hlinsko

Ozveme se Vám obratem!

V pořádku