fbpx

Hledáme posilu!

24. května 2021

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu

Co Vás čeká

  • komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky s cílem nastavení cenové politiky a rozšíření portfolia zákazníků
  • vyhledávání obchodních partnerů, budování obchodních vztahů
  • zpracování cenových nabídek a poptávek
  • práce ve firemním systému
  • monitoring trhu a konkurence
  • teamová spolupráce

CO VÁM NABÍZÍME

  • zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení a možnost finančního i profesního růstu
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • vzdělávací kurzy a školení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání
  • znalost stavebního materiálu výhodou
  • časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • výborné komunikační schopnosti(prezentační a vyjednávací)
  • nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, atd.)
  • schopnost pracovat v teamu
  • Odpovědnost, pečlivost, systémový přístup k práci
  • ŘP sk. B

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, případně nám zašlete Váš profesní životopis.

Tel. 605 424 005
E-mail: info@jpmstavebniny.cz

Ozveme se Vám obratem!

Od pondělí 10. 5. 2021 se otevírají pobočky pro všechny zákazníky - maloobchodní i velkoobchodní prodej