fbpx

Výpomoc v administrativě – Žďár nad Sázavou

28. července 2021

Baví Vás administrativní práce?
HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI DO NAŠEHO TÝMU

Co Vás čeká

  • příprava nabídek, zpracování traťových zakázek, tvorba objednávek pro zákazníka
  • příjem poptávek, kalkulace cen
  • poptávání zboží, cen a dopravy
  • komunikace se zákazníkem v rámci jeho potřeb
  • práce ve firemním systému
  • administrativní podpora obchodního týmu

CO VÁM NABÍZÍME

  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • dlouhodobou a stabilní brigádu na DPP, po zapracování i HPP
  • vhodné pro studenty, absolventy
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pracovní místo Žďár nad Sázavou

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání
  • nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, atd.)
  • komunikační i organizační schopnosti
  • příjemné vystupování vůči zákazníkům a kolegům
  • ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!!!

E-mail: info@jpmstavebniny.cz
Tel. 605 424 005

Ozveme se Vám obratem!