Ruukki znamená jen tu nejkvalitnější ocel, plně certifikovaný systém výroby, výjimečnou kvalitu a design střešních krytin

S Ruukki se můžete spolehnout na to, že projekt vaší střechy bude realizován snadno, rychle a bezchybně. Budeme stát při vás po celou dobu realizace a naši odborníci na střešní produkty jsou připraveni pomoci vám, kdykoli bude třeba.

Děláme vše pro to, abychom vám usnadnili život. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru, velmi schopný personál a vynikající kvalita produktů jsou zárukou bezproblémové střechy, která vám vydrží desítky let.

Ať jste zkušení stavitelé, nebo stavíte svůj první dům, může se objevit problém, s nímž si nevíte rady. Naši odborníci na střešní krytiny již řešili všechny možné problémy a sestavili obsáhlý výpis otázek a odpovědí týkajících se střech. Pokud nenajdete hledané informace, obraťte se na naše odborníky, kteří vám pomohou s řešením vašeho problému.

Ruukki Classic C vytváří krásný hladký povrch s drážkami, skrytými spojovacími prvky a složeným předním okrajem, což z něj dělá elegantní volbu pro celou řadu architektonických stylů. Více

Aktuální nabídka

Náš pravidelný akční leták, výhodné nabídky od dodavatelů, pracovní nabídky, novinky a provozní informace.